Nahoru

Úklid domácností

 

Toužíte se po náročném dnu vrátit do krásně uklizeného a čistotou vonícího bytu či domu?
Rádi Vaše sny splníme. Profesionálně, odpovědně a s radostí.
Zajistíme pro Vás kompletní služby - úklid pravidelný, jednorázový, sváteční, generální, žehlení, mytí oken, a spoustu dalšího.

Jaký druh úklidu si vyberete a co si přejete do úklidu domácnosti zahrnout, záleží zcela na Vás.

Naše tipy a praktické rady naleznete zde.
Můžete si poskládat úklid, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

 

úklid domácnostiSvé požadavky můžete vyplnit do našeho nezávazného objednávkového formuláře nebo nám zavolat na naše telefonní čísla. Pokud nám napíšete své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět, probereme a zaznamenáme si vše potřebné a dojednáme veškeré podrobnosti. Na základě Vašich požadavků a v domluveném čase vybereme vhodnou chůvu, pečovatelku nebo paní na úklid.

Nenašli jste všechno, co Vás o úklidu domácností zajímá?

Pokud jste již pročetli všechny naše výše uvedené informace a přece máte pocit, že něco chybí, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi na vše, co Vás o úklidu domácností zajímá, odpovíme.

Nebydlíte přímo v Praze, hraje to roli?

Naše paní na úklid dojíždějí i mimo rámec Prahy, podmínkou však je, aby do místa, kde se bude úklid domácnosti provádět, jezdil bus, např. od metra. Proplácet paní na úklid benzín je poměrně finančně náročné a záleží na Vás, zda se pro tuto variantu rozhodnete. Naše sídlo je na Praze 5, ale paní na úklid domácnosti bydlí po celé Praze a náš výběr se vždy zaměřuje i na to, aby dojíždění bylo pohodlné a dlouhodobě nenáročné.

Paní na úklid Vám vyhovuje, ale občas něco nesedí.

Je dobré s paní na úklid komunikovat. Vaše vybraná uklízečka je Vám milá, nechcete o ni přijít a přesto někde najdete kout, který zůstal úklidem nedotčený. Doporučujeme to netolerovat. Paní na úklid to řekněte nebo napište na lísteček. Není to úmysl, každá paní na úklid si přeje, abyste byli spokojeni, a Vy máte právo, aby byl úklid Vaší domácnosti perfektní. Někdy je k tomu potřeba během pár úklidů doladit maličkosti, protože jak jsme za patnáct let praxe poznali, každá rodina má úplně jinou představu a požadavky na úklid své domácnosti. Všechny úklidy Praha a okolí jsou prováděny tak, abyste byli dlouhodobě spokojení.