Nahoru

Rádi Vám nabízíme něco navíc!

Hlídání dětí

1 den hlídání na zkoušku zdarma

Věříme, že by měl mít rodič možnost poznat člověka, kterému svěří své dítě. Proto Vám rádi nabízíme zkušební hlídání. Celkovou délku zkoušky s Vámi vybranou chůvou si určíte Vy sami a my Vám nabízíme jeden den zkušebního hlídání zdarma.

Zkušebním hlídáním zdarma se rozumí 1 den, který spolu rodiče a chůva stráví před jejím nástupem na pravidelné hlídání. Délka zkušebního hlídání zdarma je maximálně 4 hodiny v jeden den. Další zkušební hlídání je již placené dle ceníku a jeho délka je na domluvě mezi Vámi a chůvou.

Během zkušebních dnů máte možnost chůvu lépe poznat, nechat ji s dítětem prvně samotnou a vyzkoušet si, jak to bude celé fungovat, vše si projít a vysvětlit. A především prostě strávit všichni trošku času společně a popovídat si o všem, co se týká dítěte před prvním samostatným hlídáním a o všem co Vás zajímá.

Pravidelný úklid domácnosti

Žádné platby předem při pravidelném úklidu

Naši paní na pravidelný úklid si nejprve vyzkoušíte. Aby bylo pro Vás vše ještě pohodlnější, při objednávce pravidelné služby platíte za první zkušební úklid hotově přímo na místě po jeho vykonání jen v případě, že jste zcela spokojeni a budete si přát s vybranou paní navázat pravidelnou spolupráci.