Nahoru

O nás

 

Jak jsme založili naši Slunečnici?

Naši agenturu jsme založili jako rodinnou firmu v roce 2000. Od počátku jsme věděli, že na sebe bereme velkou odpovědnost a tento závazek máme pevně zakořeněný dodnes. Naším hlavním zájmem není nepřeberné množství zaměstnanců a vysoké výkony na úkor pečlivosti a kvality, ale hlavně osobní a individuální přístup ke každému. Pokaždé odpovědně zvažujeme, jak nejlépe Vaše požadavky zajistit, abyste byli naprosto spokojení.

Své pracovnice si pečlivě vybíráme a kromě jejich bezvadných referencí, dokladů od lékaře, čistého výpisu z rejstříku trestů a doložení všech námi požadovaných dokumentů a složení psychologického testu, dáme velmi i na osobní dojem a vzájemné sympatie.

Proč se k hlídání dětí přidal i úklid domácností?

V roce 2000 jsme nejdříve začali s hlídáním dětí. Zajišťujeme hlídání dětí, dlouhodobě, pravidelně i krátkodobě nebo jednorázově (na "zavolání") či během svateb, firemních akcí, v hotelech atd., jejich doprovody na kroužky, za sportem, kulturou, hlídání nemocných dětí. Vždy přesně podle Vaší objednávky.  

Úklid domácnosti se stal hitem.

Naši zákazníci stále častěji požadovali i úklid domácnosti, který nespojujeme s prací chůvy k dětem. Postupně jsme tedy začali rozšiřovat naše služby i o nabídku úklidu domácností, který se rychle stal hitem. Naši zákazníci začali zjišťovat jak jednoduché, poměrně finančně nenáročné je nechat si prostě jednou týdně řádně uklidit byt a nemuset se již více zabývat tím, co nikoho příliš nebaví. Posléze jsme přidali také výběr hospodyní na plný úvazek. Hospodyně se dokáže plně postarat o kompletní chod domácnosti a sejmout tak z rodiny, která se raději než koloběhu domácích prací věnuje svým dětem, koníčkům, prostě tomu, co je baví a zajímá, stálou starost o běh domácnosti. K tomu se pak logicky přidal i úklid jednorázový, gruntování, vánoční a sváteční úklidy, mytí oken, čištění čalounění a koberců. Prostě vše, co dotváří spokojený domov.

Příliš nízké ceny? V našem oboru to není nejlepší cesta!

Nepatříme mezi agentury, které lákají své zákazníky na neuvěřitelně nízké ceny za hodinu práce. My totiž víme, že dobrá chůva, hospodyně nebo paní na úklid si cení své práce, zkušeností, odbornosti a vzdělání. A my si jí ceníme také. Nemáme důvěru k lidem, kteří jsou ochotni pracovat za malou částečku platu, která pro ně po odečtení agenturní provize, kterou si každá agentura nutně odečítá, zůstává! Snažíme se ceny udržet v dobré rovině pro všechny strany.