Nahoru

Na co se nejvíce ptáte?

Jakým způsobem probíhá spolupráce s Vaší agenturou?

Jakmile od Vás obdržíme objednávku, spojíme se s Vámi telefonicky a upřesníme si Vaše požadavky a přání. V předem domluveném termínu pro Vás Vaše požadavky zajistíme. Po celou dobu naší práce jste pravidelně informováni, jak vše probíhá.

Jak dlouho trvá zajištění chůvy, pečovatelky nebo paní na úklid?

Vždy záleží na našem momentálním vytížení. Jsme schopni vyhovět i do druhého dne. Aby však byl výběr co nejpečlivější a na míru, trvá většinou 1 nebo 2 týdny.

Jakým způsobem prověřujete pracovnice?

Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů, lékařské potvrzení o fyzické a psychické způsobilosti, předložení referencí, složení psychotestů atd. A také máme za sebou 15 let zkušeností s výběrem zaměstnanců.

Jak se řešíte, když paní onemocní?

Pokud si rodina přeje na záskok novou paní, vždy se snažíme okamžitě zajistit odpovídající zástup.

Musíme paní platit, když chceme službu přerušit třeba z důvodu dovolené?

Samozřejmě, že ne. Pouze v případě, že máte paní na plný úvazek, je toto nutné domluvit na počátku spolupráce.

Jak řešíte, když paní na úklid něco poškodí?

Pro všechny tyto případy jsme pojištěni u pojišťovny Generalli.

Jak je to s čisticími prostředky?

15 let zkušeností nás naučilo, že si přejete ve svých domácnostech používat své vyzkoušené, oblíbené a ověřené čisticí prostředky. V případě mytí oken poskytujeme všechno potřebné my.

Kdy podepíšeme smlouvu?

Snažíme se Vám vyjít vstříc a nechat Vás si naše služby nejprve vyzkoušet a v případě, že se rozhodnete pro spolupráci, podepíšeme smlouvu.

Můžu si paní na úklid dovolit?

Není totiž potřeba si objednávat paní na úklid na každý týden. Profesionální úklid Vaší domácnosti postačí i jednou za 14 dní či tři týdny. Vaše domácnost bude důkladně uklizena a pořádek vydrží skoro až do příštího úklidu. Vyzkoušejte si to a již si nemusíte lámat hlavu s tím, na koho z rodiny tento týden úklid padne.

Má úklid domácnosti třeba jen jednou za 14 dní smysl?

Jistě, naše dlouholetá zkušenost nám říká, že jednoznačně ano. Vždyť paní na úklid má 3 – 4 hodiny na to, aby se zabývala jen a jen úklidem Vaší domácnosti. Projde každý kout a postará se, aby vše zářilo čistotu. Opravdoví puntičkáři si přiobjednávají jednou za čas hloubkový úklid domácnosti. Rádi Vám podáme přesné informace, abyste se mohli v klidu rozhodnout, jaký úklid domácnosti je pro Vás ten pravý.

Jak se na svůj první pravidelný profesionální úklid připravit?

Není potřeba žádná velká příprava. Jednoduše mějte připravené pro paní na úklid své oblíbené čisticí prostředky a náčiní. Také je potřeba dbát na to, aby byl přístupný nábytek a povrchy, aby paní na úklid nemusela při práci například odklízet „hromádky“ oblečení a dětských hraček. Při úklid by jí to velmi zdržovalo a nemohla by využít všechen čas na to, aby Vaše domácnost zářila čistotou. Pokud si můžete udělat čas a být při prvním úklidu doma „po ruce“, je to jen výhodou. Také okamžitá kontrola úklidu po jeho skončení je pro Vás dobrým impulsem, zda námi vybraná paní na úklid splňuje Vaše požadavky. Pokud nemáte možnost být při prvním úklidu doma, nevadí, paní na úklid stačí ráno vše vysvětlit a ona už si poradí.