Nahoru

Hlídání dětí

 

Pohlídáme Vše děti s radostí. Můžete se na nás obrátit s požadavkem na pravidelné i jednorázové hlídání. Zakládáme si na osobním přístupu. Každá rodina je jiná, má své specifické požadavky a každé dítě je osobnost, což plně respektujeme. Je pro nás velkou zodpovědností a závazkem vybrat Vám chůvu, která bude nejlépe a vyhovovat Vašim přáním a požadavkům.

 
hlídání dětíSvé požadavky můžete vyplnit do našeho nezávazného objednávkového formuláře nebo nám zavolat na naše telefonní čísla. Pokud nám napíšete své telefonní číslo, rádi Vám zavoláme zpět, probereme a zaznamenáme si vše potřebné a dojednáme veškeré podrobnosti. Na základě Vašich požadavků a domluveném čase vybereme vhodnou chůvu, pečovatelku nebo paní na úklid. Cena za hlídání dětí vždy odpovídá kvalitě a profesionalitě našich chův.

Nenašli jste všechny informace o hlídání dětí?

Pokud jste již pročetli informace, které jsou uvedeny v hlavní části o hlídání dětí, a přesto máte pocit, že to ještě není všechno, můžete nám zavolat či napsat. Vždy rádi odpovíme na všechno, co Vás o hlídání dětí zajímá. Několik informací ještě připojujeme i dále.

Nebydlíte přímo v Praze, hraje to roli?

Není to vůbec problém. Rádi bychom upřesnili, že působíme v rámci Prahy a okolí, což znamená, že naše chůvy na hlídání dětí dojíždějí i do oblasti mimo užší okruh Prahy. Podmínkou však je, aby do místa, kde bude hlídání dítěte probíhat, jezdil např. modrý bus, nejlépe od metra. Naše chůvy na hlídání dětí mohou dojíždět i autem, v tom případě se však zvýší podstatně cena hlídání dítěte, jelikož je chůvě potřeba proplácet pohonné hmoty. Není potřeba se bát toho, že naše agentura sídlí na Praze 5, zaměstnáváme chůvy z celé Prahy a okolí a vždy vybíráme chůvu tak, aby dojíždění bylo pohodlné.

Možná se ptáte, co všechno můžete od vybrané chůvy požadovat.

Patří mezi její úkoly pouze hlídání dítěte? V podstatě ano. Můžete se spolu domluvit, že chůva uvaří, provede drobný nákup při procházce s dítětem, samozřejmě s dítětem uklidí hračky, mohou spolu vyklidit myčku. Ale stále je to dítě, kdo stojí na prvním místě a vyžaduje úplnou pozornost, i pokud právě spinká. Chůva se plně zapojuje do jeho činností, do všeho, co jej baví a možná někdy i moc nebaví (například návyku na uklízení hraček…). K náplni jejich společně stráveného času patří kromě her a dovádění hlavně péče o psychomotorický rozvoj dítěte odpovídající jeho věku, podpora při učení a trénování hygienických návyků. Chůva dbá o rozvoj jeho zájmu o čtení, na procházkách se učí poznávat okolní svět, chůvy s dítětem hodně mluví a podporují tak rozvoj řeči a chápání dítěte. Starají se o správné stravovací návyky, zdravé stravování.

Veškeré své aktivity provádí chůva vždy po domluvě a ve spolupráci s Vámi, jako rodiči. Doporučujeme, abyste si vždy při předávání dítěte s chůvou popovídali, co s dítětem podnikali, jaké četli pohádky, jakou má dítě náladu. Jednoduše je dobré spolu strávit ještě trošku času. Je to přínosné pro obě strany a upevňuje se tím férový vztah mezi chůvou a Vámi. Chůvu Váš zájem potěší a Vy se dozvíte, co Vaše dítko podnikalo.