Nahoru

Pomoc při úklidu domácnosti

Najednou máme všichni povinností nad hlavu. Po rozvolnění bezpečnostních opatření spojených s COVID-19 se může zdát, že se nám především starost o domácnost "valí" na hlavu. Pokud Vám již nezbývá energie na mytí podlah a oken, utírání prachu, ale třeba i na žehlení prádla, dovolte nám, abychom Vám pomohli. 

S naším vyškoleným personálem, můžete jednoduše nechat úklid celé Vaší domácnosti na nás. My se o ni rádi postaráme. Od našich zákazníků víme, že i úklid jednou nebo dvakrát do měsíce jim velmi pomáhá. Nejdříve se nás ptali, k čemu je úklid domácnosti 1 x za 3 týdny či měsíc? Pomůže vůbec? Ale praxe je přesvědčila. Když se domácnost uklidí zgruntu a naší paní uklízečce to zabere třeba 4-6 hodin 1 - 2x měsíčně, opravdu chvíli potrvá, než se opět začne projevovat provozní nepořádek. Rozdíl i při nižší frekvenci úklidu domácnosti pocítí celá rodina.

V každém případě si od nás můžete objednat i jednorázový úklid před létem nebo jen tak na vyzkoušenou. Naše pracovnice poctivě vygruntují Vaši domácnost, vytepují čalouněný nábytek, koberce, umyjí nádobí a vydezinfikují koupelnu. Vaše domácnost bude naleštěná a potěší oko každého člena domácnosti.

Vy nejlépe víte, jaký úklid domácnosti by Vám pomohl a jakou frekvecni úklidu domácnosti zvolit taky, aby byl pro Vás pomocí v době, kdy se vše vrací do normálu. Napište nám, svou představu a my se pokusíme Vám vyhovět.

Vaše, Agentura Slunečnice

Zpět na výpis novinek